nav-left cat-right
cat-right

Polecane książki i filmy hazardowe

Polecane książki i filmy hazardowe

Hazard jest, jak wiadomo, jednym z najprostszych sposobów zarabiania pieniędzy; to jeden z głównych powodów dlaczego cieszy się tak dużą popularnością w Polsce i na świecie. To jednak wcale nie znaczy, że do gry w ruletkę, baccarata, sic bo czy remibrydża nie są potrzebne umiejętności i talent. Mimo, że gry hazardowe są w dużej mierze oparte na przypadkowości, o wygranej lub przegranej nie zawsze decyduje przypadek.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kasynem, najpierw zapoznaj się z podstawami: słownictwem, regułami gry itd. – informacje te nietrudno znaleźć na stronach internetowych, między innymi na blogach i forach dyskusyjnych. Jeśli natomiast masz już konkretne doświadczenie z hazardem i szukasz nowych, ciekawych taktyk gry, powinieneś sięgnąć po szeroki wybór poradników. Polecamy szczególnie „Super System” Doyle’a Brunsona, „Poker Notes” Joe’ego Williamsa i „Winning Low Limit Hold’em” L. Jonesa.

Kasyno bywa też czasem tematem filmów, głównie amerykańskich, takich jak „Lock, Stock and Two Smoking Barrels”, „Lucky Town”, „Fear and Loathing in Las Vegas” czy „Cooler”. Z polskojęzycznych produkcji natomiast możemy wymienić na przykład słynny dramat „Wielki Szu” z Janem Nowickim w roli głównej. Hazard to ciągle ulubione hobby większości Polaków, nic więc dziwnego, że powstała tak duża liczba filmów i książek poświęconych temu tematowi. A jakie Ty polecasz?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *