nav-left cat-right
cat-right

Nasza wizyta w Las Vegas

Nasza wizyta w Las Vegas

Odkąd pamiętam podróże po świecie zawsze były moją pasją. W ciągu ostatnich 11 lat odwiedziłam 36 krajów na 3 kontynentach. W Stanach Zjednoczonych byłam do tej pory pięć razy, zwiedzałam tam między innymi Oregon, Texas i Massachusetts, ale nigdy dotąd nie udało mi się wybrać do Las Vegas, słynnej światowej stolicy rozrywki.

Tym razem jednak wspólnie z przyjaciółmi postanowiliśmy zorganizować wyjazd do Ameryki z przystankiem w Las Vegas Strip, jako że każde z nas chciało spróbować swojego szczęścia w tamtejszych słynnych kasynach. Trzeba przyznać, że domy rozrywki w Nevadzie są rzeczywiście tak olśniewające jak się je opisuje: opływające w bogactwa, pełne niezwykłych atrakcji. Można tu znaleźć perfekcyjnie odwzorowaną Statuę Wolności w kasynie New York, fontanny w kasynie Bellagio, weneckie gondole, pokazy akrobatyczne itp.

Najsłynniejszą jednak atrakcją tego miejsca są kasyna. Osobiście odwiedziliśmy MGM Grand, Flamingo i Main Street Station, ale tylko w tym pierwszym udało mi się wygrać sporą kwotę. Dzięki rozbiciu puli w Wicked Winnings zdobyłam ponad fontanny w kasynie Bellagio, weneckie gondole5.000, próbowałam też szczęścia w bakarcie, niestety bez większych sukcesów. Od teraz jestem wielką wielbicielką maszyn slotowych i często gram w nie online, chociażby na stronie AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę kiedyś jeszcze do Las Vegas Strip, nevadzkie kasyna są doprawdy fascynujące. Ale za to grając przez internet otrzymuję do dyspozycji różne atrakcyjne bonusy, na przykład bonus od depozytu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *