nav-left cat-right
cat-right

Baccarat – gra Jamesa Bonda

Baccarat – gra Jamesa Bonda

Bakarat to jedna z najciekawszych gier karcianych, jakie oferują obecnie kasyna. Pewnie każdy z nas kojarzy ją z filmów, jako że to ulubiona gra Jamesa Bonda. To też gra preferowana przez doświadczonych hazardzistów, gdyż jest dość ryzykowna. Poza rzadko trafiającym się remisem w bakaracie możliwa jest tylko wygrana lub przegrana. Wygrana zależy od szczęścia.

Dużym plusem bakaratu są nieskomplikowane i proste do przyswojenia zasady: gracz oraz krupier losują po dwie karty, po czym dodają ich wartości – ta osoba, która osiągnie większy wynik, zgarnia pulę. W bakaracie, podobnie jak w blackjacku, figury i kolory są nieistotne, najważniejsza jest wartość punktowa przyporządkowana poszczególnym kartom. Przykładowo 2 i 3 dają 5, a 6 i 7 = 3.

W różnych wariantach baccaratu, także klasycznej,, istnieje czasem możliwość wyciągnięcia trzeciej karty. Prawdopodobieństwo wygranej w baccaracie wynosi 50:50 i co ciekawe, gracz ma możliwość obstawienia własnej wygranej. To właśnie obstawianie zwycięzcy, a nie sama karciana rozgrywka, jest najbardziej emocjonujące w bakaracie.

bakarat

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *