nav-left cat-right
cat-right

Atrakcyjne bonusy w kasynach

Atrakcyjne bonusy w kasynach

Większość kasyn internetowych, aby przyciągnąć ludzi i zachęcić ich do gry, oferuje im bardzo korzystne promocje, tak zwane tzw. bonusy. W tym wpisie przedstawiamy parę najczęściej spotykanych typów takich bonusów. Kto wie, może któryś z nich Cię zainteresuje.

Najczęściej spotykana forma bonusu to bonus powitalny. Jest to premia finansowa przyznawana klientowi po jego pierwszej wpłacie. Zazwyczaj wysokość bonusu przedstawiana jest jako procent i posiada określone ograniczenia. Ta propozycja skierowana jest do osób, które jeszcze nie mają zarejestrowanego konta w danym serwisie. Bonus od pierwszego depozytu można odebrać nie więcej niż raz.

Drugim ciekawym bonusem jest bonus lojalnościowy. Zwykle ma on postać punktów, które możemy wydać na dowolnie wybrany cel, na przykład prezenty, wpisy na turnieje, profesjonalną opiekę managera itp. Ta promocja adresowana jest oczywiście do stałych klientów, którzy często biorą udział w rozgrywkach. Inne promocje, na które warto zwrócić uwagę to m.in.: bonusy reload (od każdego zasilenia konta) i freebet (darmowe środki do wykorzystania na grę).

Najbardziej korzystne bonusy oferują: Comeon, eXbinoG, kasynogry24 i Unibet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *